Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cipí a něco o něm

7. 7. 2007

Obrazek

Takové to základní info :o) :


Jméno: Cipísek :)))

Věk: 3 nebo 4 měsíce (dnes je 7.července. 07)

Plemeno: krátkosrstá angora x dlouhosrstá rozetka =)

Barvy: krémová s bílou, někde i přísměs tmavší

a je to kluk :)Článek o Cipískovi:


1.7.2007 mi zemřelo moje milované morčátko Timíček (www.mojemorcatko.estranky.cz). Bylo mi smutno, pořád se mi chtělo brečet.. A tak jsem si řekla, že se z toho dřív dostanu když si koupím další morčátko. Pár dní po tom co mi umřel Timík jsem se jela podívat do zverimexu... měli černou rozetku a světlou rozetku :) Ale neměla jsem nějak sílu a chuť si tak brzo koupit nové morčí.. 5.7.2007 jsme jeli okolo a tak jsem se tam šla kouknout znovu. Rozetka tam zůstala jen světlá (taky ještě hladká morčátka ale já jsem prostě na rozetky =D). Čekal tam na mě a já jsem si ho koupila :)) Hodně mi připomíná Timíška když jsem si ho přinesla.... taky mi dlouho trvalo vymyslet jménko =) Plno lidiček mi na ICQ pomáhalo vymýšlet jména, ale protože jsem se nemohla rozhodnout jak mu budu říkat, řekla jsem si že  to zatím bude Cipísek... a už mu to zůstalo :DA ješte fotečka:


Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahojky

(Bubu, 31. 8. 2007 13:11)

Ahoj,diky za podporu po smrti Jůlinky,cipísek je krásnej ale Angorské Rozetové morče???? nepleteš si to s něčim? takový plemeno neni,takže je to angorák nebo rozeťák??? Ja už mam taky nový morčátko,je to samička peruánce a říkám jí Viktorka.papa,Bubu,Sára a Viki

soutěž o nej morče

(Mary, 22. 8. 2007 12:00)

Nechtěla by jsi přihlásit Cipíska do soutěže o nej morče? Jestli bys chtěla pravidla soutěže najdeš na mém blogu. (myslím že by měl velkou šanci)
Můj blog je: http://hlodavec-morce.blog.cz/0706/soutez