Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na prázdniny s morčíkem

13. 7. 2007

Přeprava morčátka

ObrazekPřepravky pro hlodavce-praktické, bezpečné a máte je snad napořád :) Na cestu jsou ideální. Přepravka stojí kolem 300Kč. Na obrázku je Cipísek a jeho přepravka, kterou jsem sehnala za 180,- a to docela jde=)


ObrazekKrabice- nejlevnější záležitost :) Sice se snadno pročůrá, ale je prostorná a docela užitečná. Když dáme na dno noviny (bez černého potisku který pouští barvu), vydrží déle suchá. Viz foto kde je Cipísek na prázdninách na chalupě=)


ObrazekPřepravka- nedosahuje takové ceny jako přepravka pro zvířata. Je prostorná a morče v ní může jak cestovat tak i po dobu pobytu bydlet. Protože je ale bez vyššího dna, je lepší na přepravku až do poloviny připevnit karton. Podestýlka nebude vypadávat a je to i bezpečnější pro morče.


Přeprava: Přepravovat morče se musí opatrně. Nejlépe je cestovat autem s klimatizací (nevystavujte však morče přímému větru z klimatizace!) než přeplněnou MHD. Dopřejte morčátku čerstvý vzduch, ale né průvan! Když si dáte krabici, přepravku nebo to včem přepravujete morče na klín, bude se cítit bezpečněji.


Už jsme na místě

Než se vydáte s morčátkem do nějakého penzionu nebo hotelu, zjistěte si jestli tam vůbec smějí domácí mazlíčci!


Vhodné ubykace, když není možnost králíkarny nebo klece.

Box RODY plastový - Kliknutím na obrázek zavřete Plasotvý box- je nejlepší řešení. Je menší než klec, ale i tak dost prostorný. Tam se morče bude cítit jako doma :))

ObrazekKrabice-

i v té může morčátko nocovat. Je však vhodná jen na pár dní. Někdy je lepší krabici i za dobu pobytu vyměnit.


Štastnou cestu!!! =D
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář